Alpaki, Kuce i Lamy Nad Potokiem

lamy w Żukczynie

Zoo to wspaniałe miejsce, gdzie można nie tylko nacieszyć oczy wspaniałymi zwierzętami ale też spędzić przyjemnie czas na wolnym powietrzu. Jednak w wielkich obiektach zwykle są tłumy zwiedzających, lepiej więc jest się wybrać do miejsca, gdzie będzie można odpocząć od tłoku i hałasu.

Idealnym miejscem będzie Mini Zoo Zwierzaki Nad Potokiem, które znajduje się w Żukczynie niedaleko Gdańska.

1. Małe zoo w Żukczynie, zaprasza do zwiedzania przez większą część roku od czwartku do niedzieli. W miejscu tym spędzą miło czas dorośli i dzieci, ciesząc się pogodą i niezwykłymi zwierzętami.

2. Mini Zoo zaprasza też grupy zorganizowane do zwiedzania obiektu z przewodnikiem, mile widziane są grupy przedszkolne i szkolne w każdym wieku.

3. Na terenie Mini Zoo mieszkają zwierzęta mniejszych rozmiarów, tak jak: króliki, świnki morskie, papugi, jak również i duże okazy zwierząt takie jak: alpaki, daniele, pawie, kucyki, kozy czy owieczki.

4. Wszystkie zwierzęta są oswojone i bardzo przyjaźnie odnoszą się do turystów. Chętnie dają się karmić i głaskać, można do nich wejść do zagrody i przyjrzeć się im z bliska.

5. O każdym zwierzęciu zamieszkującym to zoo, można się czegoś dowiedzieć od przewodników z Mini Zoo.

6. Ciekawą atrakcją jest także przejażdżka na kucyku, której może spróbować każde dziecko niezależnie od wieku.

7. Po zwiedzeniu obiektu, można pobawić się na placu zabaw, z licznymi zjeżdżalniami i piaskownicami.

8. Atmosfera panująca na terenie tego obiektu, jest bardzo domowa i przyjazna, obsługa jest bardzo miła a zwierzęta są zadbane i wypielęgnowane przez obsługę obiektu.

9. Koszt zwiedzania jest bardzo mały, stanowi dużą różnicę w stosunku do innych większych obiektów tego typu.

10. Dojazd do obiektu jest łatwy, niedaleka Gdańska, zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie kilka minut spaceru od obiektu.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *