Alpaki, Kuce i Lamy Nad Potokiem

lamy w Żukczynie

Zoo to wspaniałe miejsce, gdzie można nie tylko nacieszyć oczy wspaniałymi zwierzętami ale też spędzić przyjemnie czas na wolnym powietrzu. Jednak w wielkich obiektach zwykle są tłumy zwiedzających, lepiej więc jest się wybrać do miejsca, gdzie będzie można odpocząć od tłoku i hałasu.

Idealnym miejscem będzie Mini Zoo Zwierzaki Nad Potokiem, które znajduje się w Żukczynie niedaleko Gdańska.

1. Małe zoo w Żukczynie, zaprasza do zwiedzania przez większą część roku od czwartku do niedzieli. W miejscu tym spędzą miło czas dorośli i dzieci, ciesząc się pogodą i niezwykłymi zwierzętami.

2. Mini Zoo zaprasza też grupy zorganizowane do zwiedzania obiektu z przewodnikiem, mile widziane są grupy przedszkolne i szkolne w każdym wieku.

3. Na terenie Mini Zoo mieszkają zwierzęta mniejszych rozmiarów, tak jak: króliki, świnki morskie, papugi, jak również i duże okazy zwierząt takie jak: alpaki, daniele, pawie, kucyki, kozy czy owieczki.

4. Wszystkie zwierzęta są oswojone i bardzo przyjaźnie odnoszą się do turystów. Chętnie dają się karmić i głaskać, można do nich wejść do zagrody i przyjrzeć się im z bliska.

5. O każdym zwierzęciu zamieszkującym to zoo, można się czegoś dowiedzieć od przewodników z Mini Zoo.

6. Ciekawą atrakcją jest także przejażdżka na kucyku, której może spróbować każde dziecko niezależnie od wieku.

7. Po zwiedzeniu obiektu, można pobawić się na placu zabaw, z licznymi zjeżdżalniami i piaskownicami.

8. Atmosfera panująca na terenie tego obiektu, jest bardzo domowa i przyjazna, obsługa jest bardzo miła a zwierzęta są zadbane i wypielęgnowane przez obsługę obiektu.

9. Koszt zwiedzania jest bardzo mały, stanowi dużą różnicę w stosunku do innych większych obiektów tego typu.

10. Dojazd do obiektu jest łatwy, niedaleka Gdańska, zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie kilka minut spaceru od obiektu.

4.7/5 - (7 votes)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.